Zelená domácnostiam - Dotácie v r. 2019

Vážení záujemcovia o obnoviteľné zdroje. Momentálne SIEA pripravuje ďalšie pokračovanie projektu zelená domácnostiam pre rok 2019, kde bude naďalej rátať s podporou fotovoltaických zariadení.

1) Aká bude suma podpory pre Fotovotlaiku?

Táto informácia bude dostupná až budúci rok. Čiastka, ktorá bude poskytovaná na podporu fotovoltaiky je momentálne v riešení. SIEA nás budem včas informovať, Samozrejme naši zákazníci zo zoznamu čakateľov budú vopred informovaní.

2) Aká bude forma čerpania dotácií?

Táto informácia nie je zatiaľ nikde oficiálne potvrdená. Pevne však veríme že sa forma čerpania sa zlepší a čerpanie už nebude podobné ako v posledných rokoch, kedy sa dotácie minuli do pár minút. Veríme že nový spôsob bude podľa očakávaní, radi by sme uvítali ak by boli žiadosti o dotáciu vybavované po celý rok priebežne. Akonáhle budeme mať nové informácie budeme Vás informovať.

3) Viete ma informovať v prípade záujmu?

Samozrejme. V prípade Vášho záujmu Vás vieme umiestniť na náš zoznám čakateľov o dotácia. S tým že Vám pošleme email s informáciami, ktoré nám SIEA zverejní taktiež na ich oficiálnom webe projektu zelenej domácnostiam.

Preto v prípade Vášho záujmu nám neváhajte vypísať nižšie priložený formulár s potrebnými informáciami.

Formulár - Zoznam čakateľov

Meno
Číslo našej cenovej ponuky
Emailová adresa
Telefón
Adresa inštalácie
Pred odoslaním odpíšte ochranný kód do poľa nižšie
ostať informovaný o novinkách