Naše oprávnenia a certifikácie

Naše úspešne realizované projekty a spokojný zákazníci sú výsledkom dlhoročných skúsenosti a znalosti v oblasti obnoviteľných zdrojov energie. Naše úsilie a snaha nás neustále núti zdokonaľovať kvalitu montáži a spokojnosť zákazníkov. Budeme veľmi radi ak využijete naše know-how k realizácií projektu práve pre Váš rodinný dom, chatu alebo iný typ inštalácie.

Sme certifikovaní inštalatérií pre fotovoltaické zariadenia

Sme certifikovaní inštalatérií pre fotovoltaické zariadenia

Osvedčenie inštalatérov ministerstvom hospodárstva SR

Sme školení inštalatéri fotovoltaických a tepelných solárnych systémov ministerstvom hospodárstva Slovenskej republiky a nachádzame sa taktiež na zoznam inštalatérov pre fotovoltické systémystránky na stránke MHSR pod číslami certifikátov: 2014/B/011, 2014/B/045.

Slovenská inovačná agentúra SIEA – Zelená domácnostiam

Naša spoločnosť je registrovaná v programe SIEA – Zelená domácnostiam, vďaka čomu môžu naši zákazníci využívať štátnu dotáciu na fotovoltaické systémy do 10kWp, inštalované na rodinné domy pre fyzické osoby.

Zahŕňame naším zákazníkom kompletnú pomoc s administráciou papierov ohľadom dotácií, prihlásenia do VDS.

Victron Enrgy - Hybridné fotovoltaické systémy

Sme certifikovaní inštalatéri značky špikovej Holandskej značky Victron Energy, ktorá je výrobcom sofistikovaných zariadení ako Meniče, Nabíjače, sledovače fotovoltaických systémov vo svete.

Vysoká kvalita produktov zabezpečuje dlhú životnosť a spokojnosť s prevádzkou.

Zaškolení sme boli priamo Holandskými zástupcami spoločnosti Victron Energy na školení v Českej Republike mesta Jihlava v rámci nášho Českého partnera NEOSOLAR Jihlava s.r.o.

Fotovoltaický ohrev vody od LOGITEX

Ako spoločnosť sme absolvovali profesionálne školenie spoločnosťou LOGITEX Púchov. Kde sme sa oboznámili s inštaláciou zariadení na ohrev vody a zapájaní elektroinštalácie v zariadeniach na ohrev vody. Taktiež sme aj dlhoročným partnerom spoločnosti Logitex.

IBC Solar PREMIUM Partner

Vzhľadom na našu dlhoročnú spokojnosť s inštaláciou fotovoltaických panelov značky IBC sme sa stali PREMIUM partnerom tejto renomovanej svetovej spoločnosti. Táto spoločnosť našej firme prináša stabilitu, dobré meno a čo je najdôležitejšie mnoho spokojných klientov.

Nakupuj bezpečne

Tento certifikát zároveň oprávňuje držiteľa používať na uvedenej internetovej stránke logo \"Tento e-shop je certifikovaný. nakupujbezpecne.sk\" A taktiež počas platnosti certifikátu bude uverejnený na stránke www.nakupujbezpecne.sk v zozname Certifikovaných e-
shopov. Všetky ostatné práva a povinnosti sa riadia podľa Pravidiel certifikácie, ktoré sú dostupné na internetovej stránke www.nakupujbezpecne.sk. Vydavateľom certifikátu je spoločnosť nakupujbezpecne.sk, s.r.o., IČO: 46089969.