Najnovšie realizácie

Prezrite si naše posledne realizované inštalácie. V našich referenciách môžu byť umiestnené aj Vaše fotografie z realizácie výstavby fotovoltaickej elektrárne, stačí sa len pre nás rozhodnúť a my Vám dodáme komplet odbornú realizáciu a v prípade rodinných domov aj so štátnou dotáciou.

Vybavíme dotáciu za Vás! Až do 1500€

V prípade inštalácie na rodinný dom, ktorý spĺňa podmienky podpory projektu ZELENADOMACNOSTIAM, máte nárok na dotáciu až do maximálnej výšky 1500€

Naváhajte kliknúť na niektorý typ elektrárne vyššie, vypíšte formulár a my Vám spravíme tú najlepšiu ponuku, ktorá Vám ušetrí kopec financií.

Fotovoltaická elektráreň s dotáciou 1500€

Fotovoltaická elektráreň s dotáciou 1500€. Realizovala firma z Námestova ESOLAR.sk. Návrh systému na mieru, vybavenie dotácie a kompletná výstavba elektrárne spolu s agendou SSE-D.


Vopred by sme Vám chceli poďakovať za návštevu našej web stránky. Veľmi radi Vám ponúkneme širovú paletu našich služieb v oblasti fotovoltaických systémov. Sme spoločnosť ktorá má dlhoročné skúsenosti s dimenzovaním, montážou a predajom spoľahlivých fotovoltaických systémov šitých zákazníkovi na mieru.

Pevne veríme že na našej stránke nájdete optimálne riešenie za pomocí našich zamestnancov, ktorí Vám určite pomôžu správne sa rozhodnúť, do akého systému je vhodné investovať Vaše financie.