Video referencie

Vďaka naším zákazníkom sme vybudovali aj video-referencie.

Nectar SUN - rewiev - Slovakia

Nectar SUN je zariadenie slúžiace na regulovaný ohrev vody pomocou fotovoltaických modulov Zakúpiť si ho môžte už dnes na nasšej webovej stránke: https://www.esolar.sk/e-shop


Fotovoltaická energia na dome? Určite áno!


Inštalácia Fotovoltaiky na novostavbe | ESOLAR.sk

2,85kWp Sieťová elektráreň ON-Grid obec Leštiny Zákazník využíva prioritne šetrenie energie v rodinnom dome, čím bude menej platiť za elektrickú energiu. V prípade že mu elektráreň vyrobí viac elektrickej energie ako by potreboval, tak sa automaticky zaktivuje elektrická špirála v bojlery a prebytkom sa dohreje alebo zohreje teplá voda.


Hybridný Fotovoltaický systém Victron Energy a batérie Rolls

Kompletná inštalácia hybridného fotovoltaického systému od spoločnosti Victron Energy vrátane kvalitných batérií Rolls. Inštalovaný výkon je 2565Wp ( 9 x 285Wp IBC Solar AG Nemecko ). Hybridný menič EasySolar 5000VA 48V a Batérie Rolls 503Ah.


Trojfázový systém Victron Energy - IBC Solar AG a batérie Rolls


KERBEROS unites - montáž www.ESOLAR.sk


Solárny ohev vody KERBEROS

Fotovoltaický ohrev vody pomocou DC/DC meniča značky Kerberos od spoločnosti Unites z ČR. Zákazníkovy zabezpečuje nepretržitý regulovaný ohrev vody v 300l zásobníku vody pre celý rodinný dom


Fotovoltaika na rodinnom dome ON-Grid systém

Ďalší spokojný zákazník si užíva voľnú energiu zo Slnka. 2.28kWp systém prioritne šetrí energiu v rodinnom a prebytky dodáva na špirálu v bojlery, kde dohreje alebo ohreje vodu prebytočnou energiou.


Wattrouter a 2,85kWp Sieťová elektráreň s prebytkami do bojlera

A ďalší spokojný zákazník, ktorý používa od nás sieťovú elektráreň, vďaka ktorej ročne ušetrí približne 2,5mWh ročne. Všetky prebytky energie ukladá do vody a tým prispieva k znižovaniu nákladov za uhlie a aj za elektrinu.


Wattrouter a Fotovoltaická elektráreň ON-Grid - ESOLAR.sk

Ďalší spokojný zákazník. V tomto prípade sa jedná o využitie maximálnej dotácie na bezbaterkový systém sieťovej elektrárne ON-Grid z projektu zelená domácnostiam. Zákazník celoročne ušetrí 2,5mWh el. energie a v rámci toho s prebytkami energie ohrieva aj teplú vodu v el. bojlery. Výkon FVE je 2.85kWp ( 10 x 285Wp IBC Solar AG panel ).


2,28kWp Sieťová elektráreň ON-Grid Námestovo a Wattrouter

V tomto prípade sa jedná o využitie maximálnej dotácie na bezbaterkový systém sieťovej elektrárne ON-Grid z projektu zelená domácnostiam. Zákazník celoročne ušetrí 2mWh el. energie a v rámci toho s prebytkami energie ohrieva aj teplú vodu v el. bojlery. Výkon FVE je 2.28kWp ( 8 x 285Wp IBC Solar AG panel ).


Fotovoltaický systém na balkóne bytovky | ESOLAR.sk

Hybridný fotovoltaický systém, inštalovaný na fasádovej konštrukcií pripevnenej o balkón paneláku v meste Námestovo. Systém je pripojený ku všetkým zásuvkám v byte na 16a istení. Slúži aj ako záložný zdroj UPS pre prípad výpadku energie v distribučnej sieti za silného vetra alebo búrky. Pre viac informácií alebo záujem nás neváhajte kontaktovať na www.esolar.sk


Fotovoltaický / Solárny ohrev vody KERBEROS / www.esolar.sk

ESOLAR.sk Prezentácia zariadenia KERBEROS 302.H určeného na fotovoltaický ohrev vody v domácnosti a možnosť vybavenia dotácie z projektu ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM. Prezentované konateľom spoločnosti www.esolar.sk Jurajom Gerekom. V prípade záujmu si dajte vypracovať nezáväznú cenovú kalkuláciu na: http://www.esolar.sk/ohrev-vody Tešíme sa na Váš prípadný záujem.


Victron Energy EasySolar 3000VA 24V - www.esolar.sk

Zákazník využíva 1040Wp Hybridný systém EasySolar 300VA pre napájanie ohrevu vody bojlera 80L, osvetlenie, zásuvky v chate, záhradnú čističku vody. Systém je navrhnutý pre maximálnu spokojnosť zákazníka s možnosťou rozširovania fotovoltaického poľa v budúcnosti.


Inštalácia fotovoltaického Ostrovného Systému ESOLAR.sk

Inštalované zariadenia - Hybridný menič EASYSOLAR 5000VA 48V, Moduly IBC 265Wp