Naša spoločnosť a naše ciele

Firma Esolar vznikla v roku 2006, keď pojem Obnoviteľné zdroje energie na Slovensku ešte nebol celkom jasný.

Naše začiatky boli spojené so zameraním na fotovoltaické elektrárne ako ostrovné systémy pre chaty, malé domy, či špecializovane miesta bez prístupu elektrickej energie ako vysielače a iné.

Postupným rozmachom tejto témy na Slovensku a novými možnosťami úspory na energiách pre slovenského zákazníka v súlade s rozvíjajúcou sa legislatívou sme rozšírili našu ponuku o predaj a inštaláciu veterných elektrárni, fotovoltaických elektrárni s priamym pripojením do distribučnej siete, fotovoltaický ohrev vody a iné.

Naša budúcnosť je záruka kvality

Neustále sledovanie nových technológií a aktívny prístup k zmenám požiadavkám trhu Vás zákazníkov, nás priviedol v roku 2010 k vytvoreniu internetového obchodu www.esolar.sk, prostredníctvom ktorého ponúkame svojim zákazníkom nielen predaj širokého sortimentu v oblasti obnoviteľných zdrojov energie ale aj širokú škálu profesionálnych služieb od poradenstva, inštalácie na kľúč až po servis vybavený vzdialeným zdieľaním nastavení.

Kedže požiadavky trhu sú čoraz náročnejšie, snažíme sa neustále rozširovať našu ponuku o nové značky, ktoré zaručujú kvalitu a naplnenie Vašich očakávaní za veľmi výhodné ceny. V súčasnosti ponúkame produkty renomovaných svetových firiem ako IBC Solar, BENQ, Steca, Fronius, EATON, Schletter

ESOLAR.sk - Inštalácie fotovoltaických panelov

Inštalácia fotovoltaických panelov spoločnosti ESOLAR.sk Toto a aj mnoho iných videí nájdete na našom youtube kanály alebo na našej web stránke www.esolar.sk. V rámci inštalácie fotovoltaických modulov zabezpečujeme aj vybavenie dotácie, papiere s distribučnými spoločnosťami a iné. Viac info na tel.: (+421) 0 911 316 241 Email: info@esolar.sk Web stránka: www.esolar.sk


Victron Energy EasySolar 3000VA 24V - www.esolar.sk

Zákazník využíva 1040Wp Hybridný systém EasySolar 300VA pre napájanie ohrevu vody bojlera 80L, osvetlenie, zásuvky v chate, záhradnú čističku vody. Systém je navrhnutý pre maximálnu spokojnosť zákazníka s možnosťou rozširovania fotovoltaického poľa v budúcnosti.


ESOLAR.sk - Montáž fotovoltaických panelov - krátky zostrih


ESOLAR.sk | Sieťové fotovoltaické elktrárne ( ON-Grid )

Prezentácia montáži fotovoltaických sieťových elektrárni od ESOLAR.sk.


ESOLAR.sk | Ostrovné fotovoltaické systémy ( OFF-Grid )

Prezentácia montáži fotovoltaických ostrovných systémov od ESOLAR.sk.


SMARTHOME ESOLAR.sk | comming soon

Pripravujeme novinku! :)


ESOLAR.sk | Hybridný fotovoltaický systém Námestovo

Fotovoltaický systém je inštalovaný v Námestove, napája celodennú prevádzku servera www.esolar.sk, slúži taktiež aj ako záložný elektrický zdroj napájania v prípade nedostupnosti verejnej siete.