Naša spoločnosť a naše ciele

Firma Esolar vznikla v roku 2006, keď pojem Obnoviteľné zdroje energie na Slovensku ešte nebol celkom jasný.

Naše začiatky boli spojené so zameraním na fotovoltaické elektrárne ako ostrovné systémy pre chaty, malé domy, či špecializovane miesta bez prístupu elektrickej energie ako vysielače a iné.

Postupným rozmachom tejto témy na Slovensku a novými možnosťami úspory na energiách pre slovenského zákazníka v súlade s rozvíjajúcou sa legislatívou sme rozšírili našu ponuku o predaj a inštaláciu veterných elektrárni, fotovoltaických elektrárni s priamym pripojením do distribučnej siete, fotovoltaický ohrev vody a iné.

Naša budúcnosť je záruka kvality

Neustále sledovanie nových technológií a aktívny prístup k zmenám požiadavkám trhu Vás zákazníkov, nás priviedol v roku 2010 k vytvoreniu internetového obchodu www.esolar.sk, prostredníctvom ktorého ponúkame svojim zákazníkom nielen predaj širokého sortimentu v oblasti obnoviteľných zdrojov energie ale aj širokú škálu profesionálnych služieb od poradenstva, inštalácie na kľúč až po servis vybavený vzdialeným zdieľaním nastavení.

Kedže požiadavky trhu sú čoraz náročnejšie, snažíme sa neustále rozširovať našu ponuku o nové značky, ktoré zaručujú kvalitu a naplnenie Vašich očakávaní za veľmi výhodné ceny. V súčasnosti ponúkame produkty renomovaných svetových firiem ako IBC Solar, BENQ, Steca, Fronius, EATON, Schletter

Lokálny zdroj - Fotovoltaická elektráreň na výrobnej hale

Aj takto sa nám inštalovalo v lete. Náš zákazník si dal nainštalovať 184,44kWp elektráreň. Naša spoločnosť zabezpečila komplet celú prípravu, dokumentáciu vrátane agendy s SSE-D až po finalizáciu a zvolanie funkčnej skúšky.


Fotovoltaická elektráreň s dotáciou 1500€

Fotovoltaická elektráreň s dotáciou 1500€. Realizovala firma z Námestova ESOLAR.sk. Návrh systému na mieru, vybavenie dotácie a kompletná výstavba elektrárne spolu s agendou SSE-D.