VYBERTE SI U NÁS:

Tento e-shop je certifikovaný.
Spať na ponuku
produktov
2.638 €

Vrátane 20% DPH

Kód produktu: GAN9HCEasySolar 3000VA / 48V
Obrázok v niektorých produktoch môže byť iba ilustračný a nemusí zodpovedať popisu a ani typu produktu.

Podrobný technický popis

Komplexné riešenie pre váš ostrovný alebo hybridný solárny systém.

K zariadeniu je možné napojiť fovotoltaické pole až d výkonu (doporučené) 2000Wp, no však jednotka MPPT vo vnútry je schopná zvládnuť až 4000Wp(viac v popise niežšie!, následne batériu, elektroagregát alebo rozvodnú sieť a máme profesionálny 1 fázový hybridný / ostrovný systém.

EasySolar prispieva svojou jedinečnosťou k vysokej miere nezávislosti o energetickej siete. Jedná sa o kombináciu viacerých zariadení ( meniča / nabíjačky, MPPT regulátora a AC rozvodov vrátane istenia ) v jednom.

Inštalácia je omnoho jednoduchá, nie je náročný pre inštalačný priestor v jeho okolí a minimalizuje kabeláž prepojenia. Svojou jedinečnosťou uprednostňuje využívanie vyrobenej slnečnej energie a minimalizuje odber od distribúcie. Je určený najmä pre napájanie 230VAC ( jednofázový systém – pripájanie jednofázových spotrebičov ).

Základné informácie zariadenia

EasySolar – fotovoltaický hybridný systém

 • minimalizuje odber energie z distribučnej siete a uprednostňuje vyrobenú a naakumulovanú solárnu energiu
 • maximalizuje fotovoltaické zisky energie vďaka kvalitnému MPPT regulátoru
 • konštrukčne robustný a pevný menič s čisto sínusovým výstupom
 • automatizovaný systém bez potreby manuálneho zásahu do prevádzky
 • okamžité pripojenie siete pri nedostatku energie alebo pri vybitej batérií
 • funkcia GridAssist – možnosť externej dodávky energie do výstupnej fázy v prípade že 1 fáza alebo systém nedokáže dodať viac nárazového prietoku prúdu.
 • je odolný "blackoutu" – nezávislosť voči rozvodnej sieti
 • podľa nastavenia dokáže pracovať maximálne nezávisle bez prebytkov nadbytočnej energie do siete
 • možnosť sledovania alebo vzdialeného pre nastavovania úplne zdarma pomocou VRM portálu od VictronEnergy ( potrebný
 • display – iba od verzie 3000VA 24V, 5000VA 48V )
 • jednoduchá a rýchla inštalácia bez nutnosti dodatočného zložitého nastavovania.
 • záruka na produkt 5 rokov

Využitie

Multifunkčné, šikovné a ekologické riešenie pre rodinné domy, rekreačné chaty, a iné. Systém prispieva k vašej vlastnej energetickej nezávislosti vyrobenou elektrinou a napája spotrebiče aj v prípade výpadkov v distribučnej sieti (blackout).

Čo je EasySolar?

EasySolar funguje ako centrálne zariadenie do ktorého sa priamo napájajú fotovoltaické moduly, batérie, vstup rozvodnej distribučnej siete, a výstup na spotrebiče a to všetko bez potreby zložitých technologických postupov otvárania, prepájania... Celková prevádzka je plnoautomatická na základe sofistikovaného systému zariadenia ktoré sa ukrýva vo vnútri.

Jedná sa o centralizované zariadenie menič/nabíjačka (Multiplus) a fotovoltaický MPPT regulátor. Multiplus odoberá vyrobenú energiu priamo z fotovoltaického systému alebo energiu uloženú v batériách prerába na striedavé napätie 230 V AC a napája tak spotrebiče. V nutných situáciách využíva aj energiu z distribučnej sústavy (alebo iného zdroje, napríklad elektrocentrály). Fotovoltaický MPPT regulátor maximalizuje celkové množstvo vyrobenej energie z fotovoltaických panelov, premiestňuje ju pre napájanie spotrebičov a a prebytky energie ukladá do batérií za účelom jej neskoršieho použitia v prípade nedostatku fotovoltaickej energie (napríklad v noci).

Spať na ponuku
produktov
2.638 €

Vrátane 20% DPH