Sieťová elektráreň ON-Grid

Tento typ elektrárne je v Slovenskej republike najpopulárnejší, vzhľadom na jeho nízke vstupné náklady a rýchlu návratnosť 6-7 rokov.

  • Jediná podmienka rýchlej návratnosti je aby bola spotreba domácnosti v čase kedy panely vyrábajú energiu a to v priebehu dňa. Každá sieťová elektráreň ON-Grid pre rodinné domy obsahuje centrálnu logickú jednotku WattRouter, tá inteligentne kontrolujte spotrebu a výrobu a v prípade že sa na paneloch vyrobí viac energie ako domácnosť dokáže v daný moment spotrebovať, energia sa presunie na dohrev alebo ohrev vody v bojlery ktorý vlastní zákazník.

Tento typ systému je vhodný pre domácnosti s ročnou spotrebou energie vyššou ako 2,5mWh ( 2500kWh / rok ). Samozrejme čím je spotreba vyššia tak návratnosť systému sa skracuje.

  • Informáciu o Vašej spotrebe el. energie v domácnosti nájdete na koncoročnej vyúčtovacej faktúre od Vášho dodávateľa el. energie.
  • V prípade ak sa jedná o novostavbu je potrebné tento fakt uviesť v kolónke spotreby a následne Vás naši pracovníci budú kontaktovať ohľadne konzultácie pred vytvorením cenovej ponuky.

Dotáciu až 1500€ vybavíme za Vás!

  • V prípade inštalácie na rodinný dom, ktorý spĺňa podmienky podpory projektu ZELENADOMACNOSTIAM, máte nárok na dotáciu až do maximálnej výšky 1500€.
  • Naváhajte  a vypíšte formulár nižšie na tejto stránke a my Vám spravíme tú najlepšiu ponuku, ktorá Vám ušetrí kopec financií.

Formulár o nezáväznú cenovú kalkuláciu

Nižšie nájdete formulár, ktorý obsahuje všetky potrebné informácie na základe ktorých Vám vypracujeme presnú cenovú kalkuláciu na mieru.

Do úvahy berieme vašu lokalitu, spotrebu objektu a ostatné iné dôležité fakty, na základe ktorých Vám správne nastavíme systém pre čo najvyššiu úsporu a najrýchlejšiu návratnosť investície.

Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu vrátane energetických ziskov fotovoltaickej elektrárne na mieru.

Aby sme v ponuke navrhli stabilný a pre Vás najvhodnejší systém, vyplňte prosím všetky údaje čo najpresnejšie. Všetky povinné položky sú pre nadimenzovanie stabilného systému veľmi dôležité.

Vaše meno
Adresa inštalácie / mesto alebo obec
e-mail ( e-mail vyplňte do oboch buniek )
vaše telefónne číslo
Typ strechy / fasády / voľnej plochy
Povrchová úprava
sklon strechy
orientácia strechy na svetovú stranu
rozmer strechy šírka x dĺžka ( metre )
distribúcia energie
Vaša spotreba objektu za predch. rok v kWh
kde sa nachádza Váš elektromer / zúčt. hodiny?
Približné obdobie inštalácie systému
Doplňujúci popis k ponuke
Ostať informovaný o novinkách
Súhlasím so spracovaním osobných údajov na marketingové účely celý dokument