Sieťová elektráreň ON-Grid

Tento typ elektrárne je v Slovenskej republike ako aj v celej EÚ najviac obľúbený vzhľadom na jeho vstupné náklady a rýchlu návratnosť.

  • Jediná podmienka rýchlej návratnosti je aby bola spotreba domácnosti v čase kedy panely vyrábajú energiu a to v priebehu dňa. Každá sieťová elektráreň ON-Grid pre rodinné domy obsahuje centrálnu logickú jednotku WattRouter, tá inteligentne kontrolujte spotrebu a výrobu a v prípade že sa na paneloch vyrobí viac energie ako domácnosť dokáže v daný moment spotrebovať, energia sa presunie na dohrev alebo ohrev vody v bojlery ktorý vlastní zákazník.

Tento typ systému je vhodný pre domácnosti s ročnou spotrebou energie vyššou ako 2mWh ( 2-tisíc kWh / rok ). Samozrejme čím je spotreba vyššia tak návratnosť systému sa skracuje.

  • Informáciu o Vašej spotrebe el. energie v domácnosti nájdete na koncoročnej vyúčtovacej faktúre od Vášho dodávateľa el. energie.
  • V prípade ak sa jedná o novostavbu je potrebné tento fakt uviesť v kolónke spotreby a následne Vás naši pracovníci budú kontaktovať ohľadne konzultácie pred vytvorením cenovej ponuky.

Formulár o nezáväznú cenovú kalkuláciu

Nižšie nájdete formulár, ktorý obsahuje všetky potrebné informácie na základe ktorých Vám vypracujeme presnú cenovú kalkuláciu na mieru. Do úvahy berieme vašu lokalitu, spotrebu objektu a ostatné iné dôležité faktúry, na základe ktorých Vám správne nastavíme systém pre čo najvyššiu úsporu a najrýchlejšiu návratnosť investície.

Radi Vám vypracujeme nezáväznú cenovú kalkuláciu vrátane energetických ziskov fotovoltaickej elektrárne na mieru.

Aby sme v ponuke navrhli stabilný a pre Vás najvhodnejší systém, vyplňte prosím všetky údaje čo najpresnejšie. Všetky povinné položky sú pre nadimenzovanie stabilného systému veľmi dôležité.

Meno, priezvisko alebo názov firmy
Miesto inštalácie ( GPS alebo presná adresa )
Email ( svoj email zadajte do oboch koloniek )
Telefónne číslo
Typ strechy / fasády / voľnej plochy
Aký máte sklon strechy?
Orientácia strechy na svetovú stranu
Rozmer strechy šírka x dĺžka ( metre )
Distribúcia energie
Máte tepelné čerpadlo?
Približná ročná spotreba objektu v kWh
Približné obdobie inštalácie systému
Doplňujúci popis k ponuke
Pred odoslaním odpíšte ochranný kód do poľa nižšie
ostať informovaný o novinkách