esolar cover

Ohrev teplej úžitkovej vody

Ako to celé funguje?  

Zariadenie neustále kontroluje tok elektriny medzi vaším domom a distribúciou. Akonále sa detekuje prebytok energie smerom z Vášho domu do distribúcie, zariadenie automaticky posiela prebytok na indukčnú špirálu.
Možnosť ohrievať až 6 indukčných telies. Zariadenie je stavané na kaskádový ohrev (do postupna) podľa prebytočného výkonu, ktorý Vaša domácnosť nespotrebuje.
Využitie na maximum! Konstrola prebytku elektriny je veľmi citlivá a rýchla. Prebytok na jedno indukčné teleso je v rozpätí výkonu od 100Watt do 2000Watt.

 

  • Dodanie a montáž môže byť súčasťou celej inštalácie, je potrebné aby ste sa rozhodli či si vyberiete práve ponuku s touto nadstavbou.

 

  • Pokiaľ by ste si zvolili ponuku bez tejto nadstavby tak nevadí, toto zariadenie sa dá nainštalovať aj s odstupom času.

Zvýšenie efektivity

Vďaka modernej technológií, ktorú sme zakomponovali do naších systémov, môžeme naším zákazníkom poskytnúť dokonalé riešenia, ktoré dovoľujú maximalizovať efektívnosť fotovoltickej elektrárne.

Úspora na kúrení

Je podstatné vedieť, že ohrev TÚV prebytkom elektriny Vám bude šetriť náklady za energetické vstupy, ktoré sa odrazia nielen na faktúre za elektrinu alej aj na faktúrach za plyn, pelety, drevo alebo iné...

Ukážka ohrevu TÚV z prebytku

Nemáte ešte cenovú ponuku?

KLIKNITE SEM


Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Kliknutím na tlačidlo "Súhlasím" vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Viac informácii

Súhlasím