Video referencie

Vďaka naším zákazníkom sme vybudovali aj video-referencie.

Lokálny zdroj - Fotovoltaická elektráreň na výrobnej hale

Aj takto sa nám inštalovalo v lete. Náš zákazník si dal nainštalovať 184,44kWp elektráreň. Naša spoločnosť zabezpečila komplet celú prípravu, dokumentáciu vrátane agendy s SSE-D až po finalizáciu a zvolanie funkčnej skúšky.


Fotovoltaická elektráreň s dotáciou 1500€

Fotovoltaická elektráreň s dotáciou 1500€. Realizovala firma z Námestova ESOLAR.sk. Návrh systému na mieru, vybavenie dotácie a kompletná výstavba elektrárne spolu s agendou SSE-D.


Ostrovný systém na záhradnej chate

ESOLAR.sk - elektrifikácia záhradnej chatky. Zabezpečila zákazníkovi nepretržitý príjem elektrickej energie. Napája spotrebiče ako čerpadlo na vodu, TV, rádio a osvetlenie.


ESOLAR.sk - Victron Energy ESS hybridný systém 7,7kWp systém

Jedná sa o výkon fotovoltaického poľa 7.7kWp, ktorý spolupracuje s dvoma lítiovými batériami o celkovej kapacite 20kWh značky BMZ. Systém je inštalovaný na RD, kde je tepelné čerpadlo, ohrev bazéna a ostatná bežná spotreba. Za posledných 30 dní - ku dnešnému dňu ušetril 348.84kWh el. energie. Je veľmi dôležité podotknúť hlavne životnosť Nemeckých Lítiových batérií, ktorá je až 5000 cyklov, a záruku Nemeckých FV modulov IBC je 25 rokov.


3 Fázový fotovoltaický systém Victron Energy ESS s BMZ Li-Ion batériami

4.28kWp Hybridný systém Victron Energy ESS s výkonnými a spoľahlivými Li-Ion batériami značky BMZ, ktoré poskytujú zákazníkovi úplnú bezúdržbovosť a neuveriteľných 5000 nabíjacích cyklov ( 20% - 100% ) Inštalácia obsahuje 15FV kvalitných modulov značky IBC SOLAR AG s 15 ročcnou produktovou zárukou a 25 ročnou lineárnou zárukou na výkon. Systém napájajú 3 x 5000VA Menič Multiplus od Holandskej značky Victron Energy nastavený ako plnohodnotná trojfázová prevádzka.


Nectar SUN - rewiev - Slovakia

Nectar SUN je zariadenie slúžiace na regulovaný ohrev vody pomocou fotovoltaických modulov Zakúpiť si ho môžte už dnes na nasšej webovej stránke: https://www.esolar.sk/e-shop


Fotovoltaická energia na dome? Určite áno!


Inštalácia Fotovoltaiky na novostavbe | ESOLAR.sk

2,85kWp Sieťová elektráreň ON-Grid obec Leštiny Zákazník využíva prioritne šetrenie energie v rodinnom dome, čím bude menej platiť za elektrickú energiu. V prípade že mu elektráreň vyrobí viac elektrickej energie ako by potreboval, tak sa automaticky zaktivuje elektrická špirála v bojlery a prebytkom sa dohreje alebo zohreje teplá voda.


Hybridný Fotovoltaický systém Victron Energy a batérie Rolls

Kompletná inštalácia hybridného fotovoltaického systému od spoločnosti Victron Energy vrátane kvalitných batérií Rolls. Inštalovaný výkon je 2565Wp ( 9 x 285Wp IBC Solar AG Nemecko ). Hybridný menič EasySolar 5000VA 48V a Batérie Rolls 503Ah.


Trojfázový systém Victron Energy - IBC Solar AG a batérie Rolls


KERBEROS unites - montáž www.ESOLAR.sk


Solárny ohev vody KERBEROS

Fotovoltaický ohrev vody pomocou DC/DC meniča značky Kerberos od spoločnosti Unites z ČR. Zákazníkovy zabezpečuje nepretržitý regulovaný ohrev vody v 300l zásobníku vody pre celý rodinný dom


Fotovoltaika na rodinnom dome ON-Grid systém

Ďalší spokojný zákazník si užíva voľnú energiu zo Slnka. 2.28kWp systém prioritne šetrí energiu v rodinnom a prebytky dodáva na špirálu v bojlery, kde dohreje alebo ohreje vodu prebytočnou energiou.


Wattrouter a 2,85kWp Sieťová elektráreň s prebytkami do bojlera

A ďalší spokojný zákazník, ktorý používa od nás sieťovú elektráreň, vďaka ktorej ročne ušetrí približne 2,5mWh ročne. Všetky prebytky energie ukladá do vody a tým prispieva k znižovaniu nákladov za uhlie a aj za elektrinu.


Wattrouter a Fotovoltaická elektráreň ON-Grid - ESOLAR.sk

Ďalší spokojný zákazník. V tomto prípade sa jedná o využitie maximálnej dotácie na bezbaterkový systém sieťovej elektrárne ON-Grid z projektu zelená domácnostiam. Zákazník celoročne ušetrí 2,5mWh el. energie a v rámci toho s prebytkami energie ohrieva aj teplú vodu v el. bojlery. Výkon FVE je 2.85kWp ( 10 x 285Wp IBC Solar AG panel ).


2,28kWp Sieťová elektráreň ON-Grid Námestovo a Wattrouter

V tomto prípade sa jedná o využitie maximálnej dotácie na bezbaterkový systém sieťovej elektrárne ON-Grid z projektu zelená domácnostiam. Zákazník celoročne ušetrí 2mWh el. energie a v rámci toho s prebytkami energie ohrieva aj teplú vodu v el. bojlery. Výkon FVE je 2.28kWp ( 8 x 285Wp IBC Solar AG panel ).


Fotovoltaický systém na balkóne bytovky | ESOLAR.sk

Hybridný fotovoltaický systém, inštalovaný na fasádovej konštrukcií pripevnenej o balkón paneláku v meste Námestovo. Systém je pripojený ku všetkým zásuvkám v byte na 16a istení. Slúži aj ako záložný zdroj UPS pre prípad výpadku energie v distribučnej sieti za silného vetra alebo búrky. Pre viac informácií alebo záujem nás neváhajte kontaktovať na www.esolar.sk


Fotovoltaický / Solárny ohrev vody KERBEROS / www.esolar.sk

ESOLAR.sk Prezentácia zariadenia KERBEROS 302.H určeného na fotovoltaický ohrev vody v domácnosti a možnosť vybavenia dotácie z projektu ZELENÁ DOMÁCNOSTIAM. Prezentované konateľom spoločnosti www.esolar.sk Jurajom Gerekom. V prípade záujmu si dajte vypracovať nezáväznú cenovú kalkuláciu na: http://www.esolar.sk/ohrev-vody Tešíme sa na Váš prípadný záujem.


Victron Energy EasySolar 3000VA 24V - www.esolar.sk

Zákazník využíva 1040Wp Hybridný systém EasySolar 300VA pre napájanie ohrevu vody bojlera 80L, osvetlenie, zásuvky v chate, záhradnú čističku vody. Systém je navrhnutý pre maximálnu spokojnosť zákazníka s možnosťou rozširovania fotovoltaického poľa v budúcnosti.


Inštalácia fotovoltaického Ostrovného Systému ESOLAR.sk

Inštalované zariadenia - Hybridný menič EASYSOLAR 5000VA 48V, Moduly IBC 265Wp